| SilentDark a întrebat:

M-am gandit sa pun putina masa musculara pe mine insa vreau sa fac si ceva auto-aparare. Problema e ca nu pot sa aleg decat una dintre ele. Din cate am auzit, la arte martiale, inainte sa incep programul, ma pune sa fac niste exercitii(flotari, abdomene, etc.).

Ma gandeam sa ma duc la krav maga.

Voi ce ziceti?
Ce ma sfatuiti?

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Te duci la sala si mai dai din cand in cand si la sac...autoaparare nu prea e de ajutor sa faci numai chestia asta incearca sa fi rapid si i-o dai bine.

| FlorinMurariu a răspuns:

Daca te-ai gandit sa pui putina masa musculara du-te la sala, odihneste-te, alimenteaza-te.