| rapanindian a întrebat:

Ma gandeam de un timp sa imi cumpar si eu o bicicleta, tot am vazut bicicleta mtb afisport m3, am mai facut research si altii spuneau sa imi iau un rockrider st120, vreau sa spun ca bugetul meu este undeva pe la 1200-1500 de lei. Am vazut si un review de la Bucharestbiketraffic despre bicicleta m3. Stie altcineva ceva mai bun la banii astia sau m3 este o alegere buna?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand nu stiu de unde obsesia asta cu mtb. In anii 2000, intlegeam ca, ca aveam strazile praf, si daca atai la tara nu ai nevoie de mtb. Un hibrid sau una de oras ar fi mult mai buna. Mie imi plac single speedurile pentru ca sunt usor de intretinut. Rcaomand elops 500 de la dechatlon, pneuri late, frane tectro 12kg.
Pegas clasic 2s - 2 viteze in butuc, cadru crmo, 11kg.