| Xenoverse a întrebat:

Mai bine nu exista VAR, a stricat fotbalul.

Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Ăsta cu arsenal e sărman că și-a ales echipă proastă, e și normal să fie așa.

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca l-a stricat, dimpotriva, cred ca ajuta fotbalul, corectand greseli grosolane ale arbitrilor sau lamurind faze neclare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca tii cu Barca, realizez de ce nu-ti place VAR. laughing

Dpmdv, e o inventie foarte buna, sa se ia mereu deciziile corecte. Cum a aparut VAR, a disparut Real, ce chestie.

| Holiday a răspuns:

Dimpotriva, a facut sa se diminueze numarul erorilor de arbitraj in faze care pot influenta clar rezultatul. Daca se folosea pentru orice faza litigioasa fara mare importanta, atunci intr-adevar se fragmenta rau jocul si se prelungea meciul exagerat de mult, dar asa cum e imi pare chiar ok.

Tu de ce crezi ca nu e benefic?

| MihaiPavel21 a răspuns:

Dimpotrivă,datorită VAR-ului, fiecare fază din fotbal este înregistrată și redată astfel încât să se vadă clar ce greșeli sunt evitate de arbitri și arbitrii se pot uita la fazele care li se par neclare.
VAR-ul este cea mai bună invenție apărută în fotbalul din ziua de astăzi.Mulțumiri celui care l-a inventat!

| aXy99 a răspuns:

Opinia mea este diamertal opusa fata de a ta.

| Drimmero a răspuns:

Bwhahahaha,, sa rad cu lacrimi, frustrarea e mare...barcelonistilor/

De cand cu VAR nu mai poate Catalunia sa fure impreuna cu Real? foarte bine ca s-a implementat acest sistem care e perfect in sinea lui,, dar cand e folosit de oameni se vor mai strecura erori grosonale.

VAR= No party pentru Real si Barca,, 2 hoate

| Drimmero a răspuns (pentru Holiday):

De parca nu e evident de ce nu e 'benefic'. Nu vezi ce poza are la avatar? Fa un exercitiu simplu de imaginatie,, e mai greu cu VAR pentru Varza!

| Xenoverse explică (pentru Drimmero):

Se putea sa nu apari si tu, sa iti vezi de echipa ta care joaca in cupa uefa adica uefa europa league.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse):

E trist cand vezi ca Varza a pierdut in campionat cu echipe care nu sunt nici de nivelul Europa League macar,, ciocul mic si joc de glenze.

| RAY a răspuns:

Asa e, strica fotbalul