| alexxi a întrebat:

Care credeti ca este cel imi bun potar din fotbalul romanesc si de ce este acela si nu este altul. Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ca reflexe este Daniel Coman (din păcate însă face şi gafe).
Ca noroc şi aglitate este Bogdan Lobonţ.
Ca eficienţă este Costel Pantilimon (pentru că e suficient de înalt încât să sară de la o bară la alta să parze!).
Ca formă şi noroc în acest moment este Ciprian Tătăruşanu.
Momentan, pentru echipa naţională Ciprian Tătăruşanu este cea mai bună soluţie.
Salut.

3 răspunsuri:
| aly a răspuns:

Silviu lung jr pentru este cel mai talentat, iar la ora aste cred ca ciprian tatarusanu

| gabi115 a răspuns:

Cel mai bun clar e Pantilimon pentru ca e inalt si are reflexe. funda?

| alexxi explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri big grin