| ady2607 a întrebat:

Mai vine Argentina pe National Arena in cele din urma? Stie cineva ceva sigur?

6 răspunsuri:
| An0N1M a răspuns:

Eu cred ca vor veni, deoarece nu cred ca au chef sa plateaca peste 2 mil. euro Romaniei doar asa, pentru. un moft.

| alex4111 a răspuns:

O sa vina sigur.Pe 10 august va fi Romania-Argentina.

| Hobbs a răspuns:

Nu mai vine. FRF ii vor da in judecata si cer desbagubiri de 2 milione de euro. Si acum incearca sa aduca pe Portugalia. Daca nu vor reusi, vor juca cu Franta.

| Hobbs a răspuns:

Deci suntem in 11 august...ne'am facut de ras cu San Marino marcand doar un gol! laughing

| wolf2_5938 a răspuns:

Nu mai vine! Arena va fi inaugurata pe 6 septembrie in fata Frantei!

| Darminutza a răspuns:

Nu, nu mai vine. Sigur!