| Alexandru_6465 a întrebat:

Maine meci important de fotbal. cum asi putea sa ma pragatesc pe ultima suta de metri pentru maine

4 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Nu poti, odihnestete insa si concentreaza-te la ce vrei sa faci maine pe teren.

| がさいゆの a răspuns:

In primul rand nu te stresa, nu te va ajuta cu nimic chiar o sa-ti scada vointa de a castiga.Echipamentul trebuie sa fie larg:pantaloni scurti si tricou si sa nu porti tenesi:iti vor face basici. Puneti niste adidasi foarte comozi. daca vrei poti sa de duci pe-afara sa mai exersezi cu echipa ta.
Succes! multa concentrare!

| gabiforstory a răspuns:

Pai in primul rand iti recomand sa mai inveti limba romana, mai da pe la scoala happy!

Si in al doilea rand, cum ai putea sa te pregatesti? Antreneaza-te putin inainte daca vrei, nu ai cum sa te pregatesti.

| BaiatDeTreaba87 a răspuns:

Salut,

Masturbarea elibereaza endorfina si adrenalina in organism, daca repeti procesul de minim 4 ori inainte de meciul de fotbal vei avea performante ridicate timp de cateva ore dar vei fi foarte obosit restul zilei.