| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Manchester City sau Chelsea? Eu zic Manchester City solist! Se termina meciul im 90 minute sau o sa se ajungă la prelungiri și lovituri de departajare?

2 răspunsuri:
| Invictusman a răspuns:

Eu chiar ma mir cum de a ajuns chelsea asa departe, bravo ei.
Manchester City va câștiga, nu cred ca se va ajunge la penalty, eu știam demult ca anul asta va fi a lui Manchester City și ca va face ravagii cu orice echipa.
As pune și la pariuri 1 solist dar e doar un meci cu cota de 1.80 sau cât era.
Totuși chelsea o avut antrenament cu real Madrid, în viata mea nu am văzut ca o echipa sa o domine în asa hal pe real Madrid, în ucl ma refer.

| Vântulalb a răspuns:

Chelsea. Pentru ca imi place numele. happy