| penthouse a întrebat:

Masa musculara e mai usor de pus pe un corp fibrat? sau pe un corp normal?

4 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Andrei ce intelegi tu prin " un corp definit "? intrebam si eu laughing) ca sa inteles destul de bine si fibrat, si oricum depinde de persoana si de vointa care o are si punct, in rest acelasi lucru NO pain NO gain

| andrey910 a răspuns:

Ce intelegi tu prin "un corp fibrat"? definit? normal ca se pune mai usor pentru ca ai deja muschii dezvoltati.

| seby005 a răspuns:

A mai fost intrebarea se pare ca nu ai incredere in raspunsurile care le-ai primit, oricum multa bafta si sanatate pa pa

| vlad_4846 a răspuns:

Daca ai muschi bine definiti la ce-ti mai trebuie masa musculara?

crezi ca te face mai puternic sau mai destept?