| Sadop a întrebat:

Meciul de fotbal FC Vaslui - CSMS Iasi din aceasta seara este televizat? Daca da, pe ce program?
Funda! >:d

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai şi văzut meciul dacă te-ai luat după bizarii de mai sus. Pe Antena 3, cică.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum a fost meciul de pe Antena 3 dintre Ponta si Basescu? Sper ca nu s-a luat dupa daniel botan.

| Bubu4gun a răspuns:

Pe digi1 intra pe siteul meciuriliveonline sau ia-ti sopcastu are toate programele tv...

| DanielBotan a răspuns:

Partida dintre FC Vaslui şi CSMS Iaşi are loc astăzi, luni, 26 noiembrie, de la ora 19:00. Pe Antena3 Funda te rog sper ca te-am ajutat

| anonim_4396 a răspuns (pentru DanielBotan):

Pe Dolce, nu pe Antena 3, el vroia sa vada Vaslui-Iasi nu Ponta-Basescu.