| alexx102428 a întrebat:

Meciul Salzburg Viitorul nu va fi la TV in Romania in aceasta seara?

4 răspunsuri:
| sorinake a răspuns:

Duelul retur dintre Salzburg și Viitorul, din play-off-ul Europa League, nu va putea fi urmărit în țara noastră la TV.

Deși este campioana en-titre a României, echipa lui Hagi nu a prezentat interes în rândul niciuneia dintre televiziunile autohtone, efect generat și de înfrângerea categorică din meciul tur, 1-3.

| nirocino a răspuns:

Austriecii il dau pe programul lor national, ORF 1.
La noi se dau chestii mai importante, de interes national: La ProTv "Meciul betivilor" Bobonete vs Celentano, la Antena 1 in puii mei se da emisiunea cu acelasi nume, la TVR 1 "Editie speciala" despre vizita de lucru a tovarasului Macrou iar pe asa zisele canale de sport, Asskickboxing pe Digi iar pe Dolce reluarea marelui triumf FCSB - Sporting, la cererea suporterilor care nu au mai prins bilet aseara.
Singurul post care se respecta este Sport.ro care prezinta emisiunea "Da-i bataie!" cu meciul Simona Halep - Garbine Muguruza!

| Otto19 a răspuns:

Cand incepe meciul scrii pe net = Salzburg vs viitorul constanta streaming

Răspuns utilizator avertizat