| alinzz a întrebat:

Pe ce se difuzeaza meciul Albania - Romania, din seara asta?

11 răspunsuri:
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

E pe Dolce Sport! http://www.digitv.im/

| ASIGURATORUL a răspuns:

La tv deocamdata nu e nicio veste de a se transmite pe vreun post romanesc, dar poate pana la ora 21.00 vom avea surprize placute. Live text in schimb da...si la Radio Romania Actualitati.

| Cipriaan a răspuns:

Nu se va difuza meciul dintre Albania si Romania.

Http://www.ziare.com/......t-1126195. (E naspa ca nu se difuzeaza.) :(

| Cipriaan a răspuns:

Edit: Uni spun ca se va difuza pe TVR 1. Naivi de pe sport.ro spun ca nu se difuzeaza. nu stiu pe cine sa mai cred. Iti dau un sfat la 21:00 aprinde TV-u da-i pe TVR1 si vezi daca se transmite!

| ktrinel a răspuns:

Antena 1

| ktrinel a răspuns:

Antena 1

| ktrinel a răspuns:

Antena 1winking

| ktrinel a răspuns:

Http://www.a1.ro/sport/index.html watch here for see;))

| Intruder19 a răspuns (pentru ktrinel):

Iti spune ceva liveTEXT?

| ktrinel a răspuns (pentru Intruder19):

Pe livescore.com

| BlackAngel a răspuns:

Nu se difuzeazahappy au spus-o cei de la Sport.ro