| BaconDavid2007 a întrebat:

Merita la banii astia? https://probike.ro/bicicleta-cross-traction-sl3-29-negru -alb-460mm
Daca nu vreo sugestie pe la acelasi pret?

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

La banii astia, nu am vazut alt MTB cu mai mult Shimano pe ea.
Dar nu o lua pana nu testezi la fata locului marimea si geometria. Chiar daca multi ignora asta, geometria conteaza.
Eu si fratele meu ne-am luat amandoi acelasi brand, dar modele diferite, marimi diferite.
Eu nu stau deloc comod pe a lui, si nu e vorba de inaltime, ci de conformatia cadrului, alta pozitie a mainilor pe ghidon, etc.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fă o plimbare la Decathlon, să nu regreți dacă iei fără să vezi oferta lor

| mihai69 a răspuns:

Depinde cu ce anume o compari. Cum zice și colegul - pare ok, specificațiile sunt bune (desigur, există și mai bune, dar nu cred că la prețul ăsta). Dacă ai banii, de ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai de unde sa stii decat daca ai incercat sa mergi pe ea. Pare ok