| AvalohAlyn a întrebat:

Merita sa fac antrenament la aparatul VibroShaper?

Răspuns Câştigător
| cartedecitit a răspuns:

Am cumparat eu ceva de la teleshopping, o cratita, si ceva de alergat, nu e chiar ceea ce spun ei, e mai mult marketing acolo:(
La sport nu exista cheat, dar cred ca daca vrei sa cumperi ceea ce ai nevoie pentru antrenamente, cauta pe decathlon,
https://www.decathlon.ro/
magazinul e facut pentru sport de toate tipurile, de la gantere, gasesti la benzi de alergat(nu cred ca o sa cumperi asa ceva din cauza pretului), undita daca vrei sa mergi la pescuit, skate, etc.
Teleshopingul promite multe si ofera nu neaparat 0, dar fata de ce promite, nu te astepta sa fie ceea ce vezi la tv, e putin limitat.