| llleo a întrebat:

Mersul pe bicicleta te ajuta sa crești în înălțime? Daca da, cam cat ar trebui sa merg ca sa observ niste rezultate?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te ajuta cu nimic. Doar iti dezvolta muschii picioarelor.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu,nu te ajuta si n-are nici cea mai mica legatura daca stai sa o iei logic sau biologic. Adica ce p*l*m

| Werrich a răspuns:

Voleiul, baschetul te ajuta sa crești în înălțime.

| AnastasiaK a răspuns:

Doar dacă faci turul Franței...adica 3600km parcă. Dar vezi ca funcționează doar în Franța, în altă țară nu crești big grin

| MValentin a răspuns:

Sa nu fiu sincer nu cred ca are vreo legătură nici logica mersul pe bicicletă cu inaltimea.

| NoisyLight a răspuns:

Absolut deloc.

| Cosmin89321 a răspuns:

Ba,sportu in general, activitatea fizica te ajuta sa cresti, bicicleta doar daca mergi la deal sau mergi o gramada (peste 20km intr o zi)