| mihai5mihai a întrebat:

Messi sau Ronaldo? Care este cel mai bun jucător de fotbal din toate timpurile

6 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Unii spun ca Maradona, altii ca Pele.Parerile sunt diverse si vor fi și în viitor.La momentul actual, Messi este deasupra lui Cristiano.Se vede clar și după campionate(Arabia/Franța)Messi fara discutie

| FreddieM a răspuns:

Simplu răspuns. Maradona fără discuție. Cu o viata haotica, fără reguli și fără ultra programe de marire a performantei și a fost numarul 1. Un talent natural, nimeni nu se poate compara cu el pe planeta asta.
Cheers

Răspuns utilizator avertizat
| DanRaul77 a răspuns:

Messi

| Hakimi a răspuns:

Messi clar, in momentul de față nu cred ca mai exista Ronaldo vs Messi, s-a vzt de mult timp ca Messi e peste Ronaldo

| Vladimir8 a răspuns:

Messi după părerea mea.