| mczacky a întrebat:

de curand am achizitionat un evolio m5 si i-am facut update la soft, nu mai ca nu la facut tot a ramas in system recovery, si cand il aprind intra direct ma puteti ajuta cu un android ceva pentru el sa il pot face sau altceva?

8 răspunsuri:
| Avram_Silviu_1972 a răspuns:

Cand aprinzi tabletă iti intra direct in system recovery?

| Avram_Silviu_1972 a răspuns:

Ok. In cazul asta poate te pot ajuta.
Cand deschizi telefonul in loc sa tii apasat doar pe butonul de pornire tine apasat in acelasi timp si pe cel de volume up/down si ar trebui sa iti apara o lista cu mai multe optiuni acolo ar trebui sa gasesti o optiune numita : clear data, delete data, wipe data ceva de genu, difera de la telefon la telefon. daca nu ai inteles foarte bine ce am zis am gasit un video: https://youtu.be/7Yh-jlTaDXM aici vei vedea in mare parte cum trebuie sa faci. Sper ca ti am fost de ajutor.
Scuze ca am raspuns asa de tarziu.

| mczacky explică (pentru Avram_Silviu_1972):

Nu-i problema multumesc acuma sa vad daca ii fac cv

| mczacky explică (pentru Avram_Silviu_1972):

Deci ca sa iti zic din nou el nu mai are nici un android pe el si intra direct in recovery mod i-am dat ce mi-ai dat tu de inainte sa imi dai tu video ala deci in recovery i-am dat pe toate mie imi trebuie un android pe care sa il pun pe card si sa ii dau din recovery dar nu gasesc unu bun

| Avram_Silviu_1972 a răspuns:

Aha...ok.

| Avram_Silviu_1972 a răspuns:

Am găsit un alt video https://youtu.be/KmGVX2fGdRQ, dacă nici asta nu te ajuta îți recomand să mergi la un service gsm. Poate ți l face sau îți da măcar niște bani pe el pentru piese deși nu te gândi ca o să îți recuperezi banii...