| Catalin969696 a întrebat:

Salutare, doresc sa imi deschid un mik service gsm la mine akasa...cunostinte in acest domeniu detin dar nu foarte multe adica am inlocuit piese...as dori sa imi spuneti necesaru de echipament si aparatura si sa-mi dati cateva exemple daca se poate, de curand mi-am achizitionat o statie cu aer cald si o statie ciocan de lipit, cu aceste stiu sa lucrez, m-ar interesa in rest.si care ar fi cele mai bune boxuri pentru decodare si resoftare(care sa fc mai multe telefoane si la un pret acceptabil). eu am 16 ani doresc sa am o mica afacere deoarece sunt cunoscut cat de cat si cred ca pot produce ceva.MULTUMESC

2 răspunsuri:
| magazingsmro a răspuns:

Buna ziua,
Poti intra pe www.magazingsm.ro si gasesti piese, scule, consumabile pentru service gsm. De ex: Programator gevey sim http://www.magazingsm.ro/......-one-10677 Gasesti intefrete si box-uri pentru decodat, resoftat aproape pentru toate telefoanele mobile, suflante digitale cu latcon, baie ultrasunete: http://www.magazingsm.ro/......wh-938-528 + multe altele doar pe magazingsm.ro. Gasesti pe site un numar de telefon si ma poti contacta la acel numar L-V 12:00-18:00.
Iti urez succes!

| Smiley9 a răspuns:

Salut! Ai gasit un raspuns pana la urma? Ca si eu sunt interesat... Astept un raspuns din partea ta.