| GulDan a întrebat:

Mi-am luat un sac de box.Cum sa dau ca sa-mi intaresc inchietura cu manusi de box sau cu manusi gen de mma?

5 răspunsuri:
| Arkhasas a răspuns:

Întâi înveţi tehnica şi dai încet, nu te avânta ca prostul că îţi strici încheietura.
Mănuşi de box, ălea bune încep de la 150 de lei bucata.

| hibrid112 a răspuns:

Manusi de box dar vezi sa iti iei dale de sac sunt ceva mai micute si au mai putin buretehappy. Bafta

| MrMuscolo a răspuns:

Manusi de box adevarate care nu sunt facaturi de 2 lei costa de la 100 de lei in sus! Vrei sa iti intaesti incheietura? Stai atarnat de o bara pana numai poti, Apucate de flexuri cu bara

| boghy123 a răspuns:

Iti trebuie manusi de box. vezi k gasesti pe diferite siteuri cam la 100-150 lei.

| GulDan explică (pentru boghy123):

Cam scumpe... pai cu bani aia cred ca ma duc 1 luna la kick-box si cred ca imi da echipament de la ei.