| GulDan a întrebat:

Daca dau in sac de box cu manusi de MMA imi stric inchieturile sau mi le intaresc?
Trebuie neaparat sa dau cu manusi de box?

4 răspunsuri:
| BornToBeLoved a răspuns:

Nu e chiar bine, daca dai mult timp o sa simti ca te dor noadele
De la pumn, dar e ok! Bafta
Si eu dau cu manusi de arte martiale

| GulDan explică (pentru BornToBeLoved):

Eh nu prea ma incurca daca ma dor atata timp cat imi intaresc sau ca foloseste la ceva..sau nu faci mai nimic in afara de faptul ca dai mai rapid?

| Denisboss123D a răspuns:

Buna nu iti strici incheieturile ți le întăreste dar depinde si varsta ca nu e bine de la 13 ani sa dai deja la sac de box cam de la varsta de la 14 ani in sus se da in sac de box