| mihbogdan a întrebat:

Multi spun ca pentru a merge intr-o roata cu bicicleta trebuie sa ai scaunul cat mai jos atunci dc in acest video acesta are scaunu sus destul de mult si merge super? care e varianta buna sus sau jos(am bicicleta fara suspensi)dau funda pentru cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| DuDDy24 a răspuns:

Oricum este mai bine sa mergi pe o roata cu scaunul jos deoarece centrul de greutate este mai jos si ai mai multa stabilitate. Funda?big grin

| TheMaze a răspuns:

Unde e video?straight face