| varcolaccc a întrebat:

Muscle Line Creatine Complex trebuie sa o combin cu dextroză sau își face efectu si asa? Daca trebuie recomandatimi si mie de pe megaproteine ro, o dextroză sau ceva asemanator. Doar in caz ca trebuie amestecata aceasta creatina.

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Absorbtia si functionarea creatinei nu este legata in niciun fel de carbohidrati. deci si cu, si fara tot aia e dpdv al creatinei

5 răspunsuri:
| AntrenorFitness a răspuns:

Nu trebuie, are in compozitia ei carbohidrati. Are si amino BCAA si Taurina si Arginina. E o creatina complexa, eu personal am incercat-o si am avut rezultate si am fost foarte multumit de ea.
Daca vrei tu neaparat o sursa de carbo poti lua Glycomaize
http://www.megaproteine.ro/Performanta-sportiva/ON-Glycomaize-Unfl-2-Kg/

| varcolaccc explică (pentru AntrenorFitness):

Mersi man, tu mi-ai mai dat un sfat bun, încă ceva un supliment pentru slăbit bun fără simptome adverse sau fără sa facă rău dupa timp îndelungat imi spui si mie?

| AntrenorFitness a răspuns (pentru varcolaccc):

L-carnitina. Dar se bate cap in cap cu creatina. Ori una, ori alta!

| varcolaccc explică (pentru AntrenorFitness):

Doar te-am întrebat bro, nu le combin doar voiam sa stiu. Ce voiam sa te mai întreb. Tu spui ca ai avut rezultate cu aceasta creatina. Dar dupa ai mai folosit-o sau doar pana ai terminat butoiasu. Daca nu mai iau dupa o sa scadă rezultatul obținut dupa folosire?

| AntrenorFitness a răspuns (pentru varcolaccc):

Astea-s aberatii de copii ca te umflii si dezumflii. Normal ca ramane, conteaza foarte mult ce mananci, cum te antrenezi, cat te odihnesti.
http://www.despreculturism.ro/......atina.html