| GrigMatei a întrebat:

Am cumparat creatina asta http://www.megaproteine.ro/......s-1-13-kg/ si pe cutie scrie ca trebuie sa o iau dupa antrenament. Cei de la megaproteine recomanda sa fie luata inainte de antrenament. Deci cum trebuie sa o iau?

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Eu mereu am luat creatina inainte de antrenament ca sa-mi hidrateze muschii in timpul antrenamentului + sa ma energizeze pentru un antrenament intens.

Dupa antrenament iei proteine si glutamina pentru refacere.

| greyhound a răspuns:

Cum vrei; de obicei dupa antrenament
eu asa iti recomand

| culturistu a răspuns:

Ia inainte si dupa antrenament o sa ai rezultate vizibile foarte bune