| sixtythree a întrebat:

N. O. - XPlode sau SuperPump 250? V-ati administrat ambele? Stiti care e mai eficient, care da rezultate mai bune? Pe care l-ati alege sau l-ati ales si de ce? Care e diferenta intre cele doua? Banuiesc, ca nu e una prea mare, pentru. ambele se bazeaza pe creatina si oxid nitric. Dar as dori sa fac alegerea potrivita. Unii spun ca de N. O. - XPlode e numai cofeina si ca SuperPump e mai bun, dar parerile sunt diferite. Nu stiu pe care sa-l aleg, care e mai bun, sau care ajuta mai bine. >Ms:

1 răspuns:
| andrei444 a răspuns:

Salut am folosit ambele no XPlode de la BSN timp de 3 luni dupa 3 luni trebuie 1 pauza de o luna si am avut pompare forta si enerigi tare de la el dif e ca super pump e mai ieftin are mult mai putin praf in el si are ridicat mult de cofeina iar no nu are dar impreuna cu un nergizant e mai bun no XPlode dar depinde de bugen, Le poti incerca pe ambele si vezi cu, careti merge mai bine nu uita sati alegi o aroma care crezi cati place si nu depasi doza recomandat incepi prima doza de la o cupa si maxim cand faci antrenament 2 nu baga 3 cupe decat spre sfarsitul trerminari celor 3 luni, prima zi de sala si a 2 a 1 cupa a 2a 2 cupe si cand nu faci bagi una dimineata la trezire. Bafta sper sati fi fost de ajutor.