| AdrianaBacescu a întrebat:

Neata! Din ce motive a plecat Dusan Uhrin junior de la Viktoria Plzen?

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Din cate am auzit ieri pe la TV a fost demis pentru ratarea calificarii, adica pentru infrangerea cu Petrolul.

3 răspunsuri:
| amo7 a răspuns:

Ca l-a eliminat Petrolul laughing Mai ales la ei acasa 4-1 happy Intelegi?

| MozZatY a răspuns:

A fost dat afara pentru ca nu s-a ridicat la înălţimea aşteptărilor fost explicaţia oferită de directorul general al clubului din Plzen, Adolf Sadek. Cred ca eliminarea cu Petrolul a fost motivul decisiv laughing

| AdrianaBacescu explică (pentru Magnifico):

Gata subiectului asta cu el, nici eu vreau sa vorbim despre el & co,