| MihaiPavel21 a întrebat:

Neața TPU!

Dacă de exemplu am 71 RON(46 RON ai mei și 25 RON bonus de la ei) în contul meu online Superbet și dacă vreau să-i retrag,dau pe opțiunea retragere, și vreau să știu dacă mi se retrag toți banii odată sau se retrage câți bani vreau eu să retrag? Mă puteți ajuta!?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți retrage doar banii tăi.
Banii de bonus trebuie să îi joci în condițiile de acordare a bonusului înainte de a-i retrage.

| Sn4k3 a răspuns:

Poti retrage cat vrei, dar bonusul trebuie sa il joci intai (in functie de cerintele lor).

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Pe cele mai multe site-uri de genul nu te lasa sa retragi daca nu ai 1000-2000 de lei pe cont. Posibil sa fie si aici aceeasi chestie.

| aicaramba a răspuns:

Daca dai retragere iti ia toti banii superbet-ul si nu iti ofera nimic, vezi la regulament, eu am primit bonus am bagat un bilet la pariuri si apoi am dat retragere 400 si am pierdut toti banii, asta le este politica, cel mai bine intrebi un operator