| Annya206 a întrebat:

Neata TPU. Vreau sa-mi cumpar o pereche de role si am cateva dubii. Marca RCO este bune, pentru o vad peste tot, dar n-am gasit multe despre ea. Ce alte marci acceptabile ca pret mai stiti? Ce imi recomandati sina de platic sau aluminium?

Răspuns Câştigător
| Yabrin a răspuns:

1 sina de plastic este mai bune, cei drept mai grea, dar este mai ieftina deci...app si RCO-urile sunt bunicele adica te tin ceva dar ti-as sugera niste Decathlon au si site: http://www.decathlon.ro/RO/

spor la cazaturi.

| Yabrin a răspuns (pentru Yabrin):

Este mai buna* scuze pentru greseala

5 răspunsuri:
| IulioNagato a răspuns:

Da Rco sunt destul de bune, dar sunt mult mai bune cele de la Decathlon, are un var de al meu, nu au aproape nimic, f-ctioneaza perfect si le are din 2008.

| Capone5556 a răspuns:

Nu

| catalingabriel1230 a răspuns:

Da este buna are un var de al meu de 2 ani si nu sau stricat deloc

| Rxtt a răspuns:

Eu cred ca RCO e o firma buna. Au roti si lucruri de calitate. Dar cred ca cele mai bune roti sunt de silicon.