| nico77 a întrebat:

Niste exercitii pentru intarirea antebratului fara sala? (stiti voi sa se mai umfle venele)
Sunt bune la ceva flotarile normale? Ajuta la skanderberg?

PS: Pentru antebrat merge acel antrenament in care sa strangi de multe ori o minge de burete?

Răspuns Câştigător
| nesuferit a răspuns:

rolling on the floor) sa se unfle venele laughing
pentru skandenberg intra asa. in primul rand articulatiile, antebrat, biceps si umarul
Deci flotari NU
Crezi ca daca strangi pumnul de 100 de ori faci masa? NU
tractiunile sunt cat de cat bune, ca iti intra bratul

3 răspunsuri:
| klau95 a răspuns:

Man venele nu au nico legatura,asa sunt la uni mai groase la uni mai subtiri si daca vrei sa faci antebratu ia-ti niste gantare usoare,pana invetzi exercitiile apoi le maresti cu timpu. Antebratu nu merge sa-l lucrezi separat, mai lucreaza si tricepsu, umerii etc.
Deci ca sa fi bun la skandarberg ati trebuie fortza.si se face cu cv mai greu.si tractiunile sunt bune.(ati recomand flotarii) daca nu ai restul.

| Crucified a răspuns:

Daca cineva are venele umflate inseamna ca e smecheras? rolling on the floor

| nico77 explică:

Thx "sa se umfle venele" am un coleg in clasa care are pe toata mana vene iesite :O
deci am luat mingea aia degeaba laughing ok