| XxXJoK3rXxX a întrebat:

Noi facem "gimnastica" la saltea. de unde pot sa iau scutire medicala.am fost la medicul de familei si a zis ca imi trebuie analize.ca sa imi dea scutire. cine ma poate ajuta. funda

2 răspunsuri:
| SpaNu88 a răspuns:

Mai du-te odata la medicul de familie si dai 20-30 lei si sigur iti da. asa fac toti... niste jegosi

| Al3csandruta a răspuns:

Tu faci gimnastica, eu sar la capra! E oribil! Ce noroc am ca am inceput de pneumonie si nu ma duc la scoala! Oricum, daca vrei sa scapi de sport trebuie sa fii bolnav sau macar racit.