| ionutflorin123 a întrebat:

Nu inteleg, am un corp sanatos iar fata imi incepe sa se ingrase, este oare de la creatina sau? Am 1.73 m 58.5kg.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intreaba medicul de familie nu TPU ca nu stiu cei de pe TPU, nu sunte m medici.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai numai corpul e sanatos? Fata nu, sau cum? Nu se ingrasa doar fata si corpul nu, poate doar te maturizezi.

| ionutflorin123 explică (pentru DoarBogdan):

Cum adica poate doar ma masturzez?

| Cosmin86 a răspuns (pentru ionutflorin123):

Maturizezi ma, nu masturzezi laughing)

| ionutflorin123 explică (pentru Cosmin86):

Am vrust sa scriu cu b dar na te bagi si tu))

| Ciscodus a răspuns:

Posibil sa mananci prea multi carbohidrati sau prea multa sare si sa nu bei destula apa in raport cu cat mananci

| ionutflorin123 explică (pentru Ciscodus):

Pai mai ales in zilele cu piept peste 300 in ZiLELE CU PAUZA DACA BAG 150