| SpikLo a întrebat:

Iau creatina de 2 saptamani si forta a crescut dar la capitolul volumizare...sunt complet la fel. Beau 2-2.5 L de apa pe zi. Cand va incepe sa se vada o mica schimbare si la corp?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Bea vin rosu in loc de apa si gratare in loc de cretinana.

| Cosmin86 a răspuns:

Dupa 3 luni.

Sincer, ce vrei sa vezi in 2 saptamani amarate?

| AlinUFT a răspuns:

Cam dupa vreo 2-3 luni de sala continue. Insa te atentionez: daca continui cu creatina, atunci cand vei dori sa te opresti, chiar daca te duci in continuare la sala, masa musculara nu va mai arata la fel!

| TatalTauCeTeaFacutDinLaba a răspuns:

Sincer, esti un terminat... Dece sa iei creatina?!

| Cosmin86 a răspuns (pentru TatalTauCeTeaFacutDinLaba):

De ce sa nu ia? e unul din cele mai bune suplimente.

p.s. : se gaseste si in mancare, in caz ca nu stiai, deci SI TU iei creatina cand mananci carne