| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai știu cum sa fac banii la pariuri, m-am tot luat după site-uri cu ponturi sportive și pariam ce postau ei pe site, dar ieșeam doar în pierdere.

Odată am dat codul de paysafe la cineva pe Instagram ca posta numai bilete câștigătoare și încolo numai pierdeam și aici va întreb dacă știți un tipster bun și serios ca să câștig banii pe care i-am pierdut la pariuri.

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Hai sa fim seriosi, cei care cîstiga doar nu sunt prosti sa i ti dea tie ponturi, tu esti prost ca te i ei după unul si altul care evident i ti dau ponturi false la misto ca sa rîdă de tine, banii pe care tu i ai pierdut la pariuri sunt pierduti pentru totdeauna, nimeni nu ti mai dă inapoi niciodata, ai pierdut tu au cîstigat altii.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Banii pierduti considera-i pierduti. Mai degraba cumperi criptomonede de banii aia si astepti cateva luni sa mai salte BTC-ul si nu numai. Un 60-70% cel putin pana in vara e destul de probabil pe un portofoliu mixt.

| Wr3nch a răspuns:

Bani din pariuri faci doar cu un noroc extraordinar, sau din meciuri aranjate, unde stii sigur cine castiga si cine nu.

| Sn4k3 a răspuns:

Daca nu te pricepi, mai bine lasa-te. Nu o sa te ajute nimeni, mai ales pe gratis sa faci bani din pariuri. Si nu sunt niciodata ponturi sigure.

| CostinAlamariu a răspuns:

Cel mai bun mod de a face bani la pariuri este de a nu juca la pariuri. 0 > minus

| Lukasssz a răspuns:

Daca toti care bagau la pariuri castigau, pai salile de pariuri se duceau dracu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu știți sa dați sfaturi, degeaba sunteti membri TPU, va mai dați si mari atotștiutori.

| MrAM a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa iti dau definitia la ce presupune atunci cand repeti o chestie care stii ca e gresita si ajungi la acelasi rezultat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pfoai de nu va dadeam la toti nefolositor, dar nu pot deocamdata ca sunt la statutul de membru junior.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da-mi, ma doare fix undeva de evaluarea unui prostalau care crede ca se fac bani din pariuri laughing))

| Silviullet a răspuns:

Nu exista asa ceva. Cei ce dau ponturi sunt doar niste tepari.
Ia si invata sa muncesti pentru bani, nu sa cada din cer.
Prin asta ma refer sa inveti jucatorii, toate cluburile, sa inveti strageiile. sa iti faci niste bilete pe o hartie ca si cum ai juca la pariuri, apoi daca vezi ca pe hartie castigi, bagi si bani.

| GigelFranar a răspuns:

Sincer sa fiu, nu stiu nimic despre pariuri. Dar, iti recomand sa nu mai pariezi pentru ca doar iti pierzi bani aiurea. Iti recomand ca inloc sa pariezi sa investesti in actiuni!