| adelin_1227 a întrebat:

Nu va suparati as dori sa imi cumpar un bmx dhs jumper da nu il cumpar de scheme am doar 10 ani sa ma plimba cu el da sa dau usor la pedale si mai cobor borduri cu el si le cobor ar fi bun pentru mine care aveti sa imi dati si mie un raspuns mersi mult.

5 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Bmxmagazin.ro

| adelin_1227 explică:

Mersi lolliipool da tu stii cumva niste site-uri de bmx?

| tudor1999 a răspuns:

Salut, vand eu jumper dhs la mana a doua, daca te intereseaza, asta este nr-ul meu de telefon : 0737040199 ( pretul este de 350 RON, si il dau si cu peguri, barele de metal care se prind de roti, fara peguri 300 RON)

| Victor101010 a răspuns:

Am eu unu de vanzre la 450 lei este rosu stare foarte buna!

| lolliipoool a răspuns:

Oricare nu conteaza toate sunt la fel in afara de design...