| Emanuel911 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un skateboard pentru scheme, mai rezistent, ce material ar trebui sa fie? Puteti sa imi dati un site de unde pot sa cumpar?

Răspuns Câştigător
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Http:// www.compari. ro/ skateboards-c3951/nextreme/tribe-pro-p334815778/

3 răspunsuri:
| Emanuel911 explică:

Si care sunt mai bune pentru sarituri? Cele mari, cele medii, sau cele mici?

| baiatultalent a răspuns:

Placile rco sunt cele mai bune, fara gluma, sunt profesionist si ma dau numai cu rco, sunt sponsorizat de ei, sunt foarte multumit

| Emanuel911 explică (pentru baiatultalent):

Cum adica te sponsorizeaza?
Mi-ai putea da un site?