| Afagdsba a întrebat:

O intrebare: in cantonament faci baie cu toti baietii? Nu de alta dar mna.

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde unde veti fi cazati.
La hotelul la care lucrez eu, vin cantonamente si se cazeaza cate 2 sportivi intr-o camera. In conditiile astea, au in fiecare camera cate o baie cu cabina de dus, deci fac dus pe rand, cate unul.
In cladirile de tip "camin", baile sunt la comun, cu mai multe cabine de dus separate de simpli pereti/panouri, sau chiar dusuri comune, fara nimic despartitor intre ele.
Deci, depinde unde mergeti.

| kar1GaNNN a răspuns:

Cum vrei tu, poti face si singur.

| AlexSalling a răspuns:

Nu-i neaparat, da se face.

| artemidak a răspuns:

Da’ sunteți pe invers?
Nu neaparat.