| SuruuChan a întrebat:

Ok guys >: mă apuc de skateboarding... și cred că o să dau cu capul de asfalt laughing. Nevermind, din moment ce sunt incepătoare vreau și eu sugestii de skateboarduri, dar care sa aibă roţi soft, pentru că voi merge cu el pe străzi! Și să nu fie cumva un skateboard nemaipomenit, imi voi cumpăra așa ceva după ce voi invăţa trickuri laughing. Nu contează preţul, dar să nu fie nici cel mai ieftinwinking.

2 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Eu am unul de dat, e cam vechi, de pe vremea cand aveam vreo 14 anisor si ma dadeam pe sk8 ca sa fiu cool ca aia din Zeke and Luther laughing Daca vrei detalii trimite un mesaj happy

| SuruuChan explică (pentru OOOLEOOO):

Nu cred, si eu ma uitam la Zeke si Luther laughing. Mersi, voi vedea happy