| DizZiBoy a întrebat:

As dori sa incep sa practic skateboarding si am o nelamurire, am citit undeva ca daca vreau sa ma apuc serios de treaba am sa am nevoie de un skateboard profesionist. As vrea sa-mi dati niste idei care skateboard-uri sunt cele mai bune pentru scheme etc, nu conteaza pretul, si niste magazine de unde le pot cumpara online plsbig grin

1 răspuns:
| mDiana a răspuns:

Pentru început e fain și unul dela din supermarket-uri, ca să vezi dacă îți place. Profesionit? N-am auzit de concepția asta până acum și m-am dat ceva timp pe skate. Eu de aici mi-am luat primul skate: http://www.bmxmagazin.ro/categorie/completes-34/pagina1/. Hf:D