| Anonimity a întrebat:

Oricat incerc sa imi maresc masa musculara prin exercitii zilnice, aceasta tot asa ramane.Ce pot face?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

Ba baiatule tu daca ii lucrezi in fiecare zi nu ii lasi sa se odihneasca sa apara febra musculara... daca tu faci in fiecare zi nu o sa se vada rezultate nici o data

| debarba a răspuns:

Masa musculara nu se mareste de la antrenament la antrenament. Poate trece o luna poate chiar doua pana se vede o modificare ceva. Depinde de multe : alimentatie, constructia ta, odihna. Nu este obligatoriu sa te duci la sala in fiecare zi poti face 1zi da 1 zi nu, sau 2 zile mergi la sala 2 zile pauza. Eventual poti incerca cu suplimente nutritive sunt si persoane care au o ardere rapida a grasimilor si nu se depune nimic.

| puscasul a răspuns:

Dute3la box sau la carate si fa multe exercitii nu doar cateva intr-o ora.
Si satise mareasca dar ai rabdare ca nu-i dupa 1 saptamana.

| bianca20 a răspuns:

Sa maresti incet incet nr. de executii si sa mananci sanatos!