| JoHnNy1636 a întrebat:

Ce exercitii trebuie sa fac ca sa imi maresc masa musculara a pieptului sau a bicepsului?(acasa)

12 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Piept si biceps, grupele cocalarilor laughing

Pe langa faptul ca arati PENIBIl daca le dezvolti doar pe astea, nici macar nu o sa le dezvolti bine acasa laughing

Muschi acasa, probabil si fara o alimentatie speciala, ce amuzant esti rolling on the floor

| Predator30 a răspuns:

Is multe eu zic sa iti iei o gantera cum mi-am luat si eu si faci in fiecare zi sa vezi ce muschii iti faci eu in 2 luni am pus ceva si am dat 50 de lei pe gantera.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Predator30):

Sigur ca faci muschi cu antrenamentul ala idiot pe care il faci tu laughing

| Predator30 a răspuns (pentru Cosmin86):

Na treaba ta fa cum vrei ..eu ti-am zis pentru inceput ce sa faci asa niste flotari, si restul faci cu gantera si sa vezi ca se pune ceva dupa aia sala daca ai bani...dar tu cum ai zis pentru acasa altceva nu faci daca nu ai macar 1 gantera nu ai cum sa faci muschi mari sa arati bine ...cat de cat acolo, SALA daca vrei sa arati bine

| Kr5 a răspuns:

Flotarile tractiunile daca ai undehappy

| JoHnNy1636 explică (pentru Kr5):

Flotarile nu ma ajuta deloc...si fac de 3luni

| Kr5 a răspuns (pentru JoHnNy1636):

Pai si eu am cautat ca tine exerciti pentru piept acasa si sunt flotarile in restul numai la sala cu greutati ( fa flotari in saritura, flotari cu coatele pe langa corp, flotari cu bataie, flotari cu mainile apropiate sa formeze un diamant)

| JoHnNy1636 explică (pentru Kr5):

Deci singura solutie este sala nu?laughing

| Kr5 a răspuns (pentru JoHnNy1636):

Da la sala se lucreaza pieptul acasa nu ai cum decat tractiuni si flotari succestongue

| Alexandru_Vasiu_1997 a răspuns:

Flotari si abdomene!