| Aндpeй a întrebat:

Pareri suplimente ProNutrition? eu as cumpara de la ei suplimente si vitamine ca's romani si sa sustinem firmele romanesti, da' n'au nume pe piata si nu stiu daca sunt de calitate.

Răspuns Câştigător
| CulturismsiFitness a răspuns:

Sa fiu sincer eu am incercat aproape toate firmele de suplimente de renume si fara renume care sunt si cele mai bune mi-au fost cele de la universal si Myprotein. Aceste 2 firme la mine au avut cele mai mari succese

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Dintre firmele romanesti sunt cei mai ok ( spre ex. nu folosesc aspartam, in comparatie cu redis si nutritech ).

| DoltaRăzvan a răspuns:

Stai aşa... Acolo se vând diverse suplimente produse de diverşi producători străini...
Poţi cumpăra cu încredere, unele sunt de calitate (acum nu ştiu pentru ce ai tu nevoie...)