| hgcl a întrebat:

Salutari!
Am o intrebare pentru pasionatii de culturism. Care dintre firmele romanesti vi se par mai bune si cu suplimente mai de calitate?
Redis, Pro Nutrition, NutriTech, Natural Plus, HardBody, Devil Nutrition.

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Niciuna... dar daca vrei neaparat una din ele, pro nutrition. Restul, no nu no.

| hgcl explică (pentru Cosmin86):

Dar de QNT ce zici?

| Cosmin86 a răspuns (pentru hgcl):

Acceptabili

| Madalin01 a răspuns:

Eu as ocoli sincer Redis

| hgcl explică (pentru Madalin01):

Era doar o "remarca", imi place foarte mult sportul asta si vreau sa fac performanta din el. Vreau sa imi dezvolt musculatura cat pot doar din suplimente si alimentatie iar dupa ce vad ca nu mai reusesc o sa ma folosesc si de substantele anabolizante, pentru ca "scopul scuza mijloacele".

| Madalin01 a răspuns (pentru hgcl):

Mult succes! si rabdare.