| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Paris Saint Germain sau Bayern München? Eu merg pe Paris Saint Germain.

23 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Eu cred ca o sa castige Bayern, m-a impresionat in meciurile cu Barcelona si Lyon.

| cfrtobias a răspuns:

Bayern castiga clar!

| Bruno92 a răspuns:

Bayern mai ce ai, aveam pretentii de la tine. Nu au sanse cu bayern, e anul lor.am spus de ca inceput ca bayern va vastiga trofeul.
Si editia viitoare o sa fie o echipa de speriat, ajunge in finala sigur!

| Clytia a răspuns:

Bayern e favorita. Au avut un an demențial nemții.

| Bruno92 a răspuns (pentru Clytia):

Gen cum e realul cand juca cristiano ronaldo si castiga de 3 ori consecutiv trofeul

| Bruno92 a răspuns (pentru Bruno92):

Era*

| Clytia a răspuns (pentru Bruno92):

Vremuri apuse, din păcate. sad
Realul are nevoie de un "alt Ronaldo". Mai am speranțe in Hazard momentan.

| Bruno92 a răspuns (pentru Clytia):

Nici un fotbalist nu il va inlocui pe, the king never. Hazard nu sa integrat bine la echipa, nici nu cred ca o va face! Nu trebuiau vanduti : intergalacticul neegalabilul ronaldo, mesut özil, si fotbalistul ce joaca la psg nu mai stiu cum il chema. Greselile in viata se platesc uneori foarte scump si de iremediat happy
Pa si pusi madrilena mea :*laughinglove struck

| Drimmero a răspuns (pentru Clytia):

Hazard e cea mai mare teapa din istoria fotbalului, a dat un gol tot sezonul, misto asa, 100 milioane de euro aruncate de pomana pe geam. Real va fi in mediocritate o buna perioada

| Clytia a răspuns (pentru Drimmero):

Să nu uităm că a fost mai mult accidentat. Dar asta nu înseamnă că trebuie uitat talentul și creativitatea lui.

| Drimmero a răspuns (pentru Clytia):

S-a si ingrasat. Nu i se iau din meritele de pana acum, dar ramane cea mai mare teapa a verii 2019, unii mi-l comparau cu Ronaldo...

| Andresso a răspuns:

Eu zic ca o sa se distreze Neymar si Mbappe cu apararea alora. Dau sanse mai multe PSG-ului pentru ca n-a castigat niciodata UCL si jucatorii doresc foarte mult sa obtina trofeul, o sa dea totul pe teren.

| Xenoverse1 a răspuns:

PSG a venit si randul lor sa castige UCL.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

2-8, 2-8, proba de microfon, bwhahahaha

| Xenoverse1 a răspuns (pentru Drimmero):

Du-te dracu cu gura ta spurcata

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Cum ba sa iei 8-2? Sunteti rasii planetei, aroganta de barcelonist sa nu mai prind pe aici!

| Xenoverse1 a răspuns (pentru Drimmero):

Si voi ati fost rasii planetei, cum naiba sa va elimine Olympiakos, de erați în locul lui Barca ati fi luat dublu de la Bayern.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Irelevanta comparatie, tu compari o infrangere la 1 gol diferenta cu una in care iti iei 8 goluri? Varzelona e obisnuita cu umilinte in ultimii ani.

2013: 0-7 cu Bayern
2017: PSG 4-0, Juve 3-0
2018: Roma 3-0
2019: Liverpool 4-0
2020: Bayern 8-2

Asa ca ciocul mic si joc de glenze, va meritati soarta la cat ati furat, umilintele astea se numesc karma, va intoarceti in mediocritate

| Xenoverse1 a răspuns (pentru Drimmero):

Alupigus

| Xenoverse1 a răspuns (pentru Drimmero):

Ba fraiere, ai uitat cum in 2017 Barca i-a umilit in retur cu 6-1 pe PSG.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Cea mai mare hotie din istoria fotbalului, depaseste lejer si meciul Chelsea-Barca din 2009.

| Xenoverse1 a răspuns (pentru Drimmero):

Esti un prost

| Unsfatbun a răspuns:

Intr-o finală, șansele sunt 50%-50%. Chiar nu este deloc ușor să ajungi acolo.
Sunt doi giganți, cu jucători incredibili! Sunt două echipe care nu înșeală fotbalul.
Totuși, cred că Bayern dă senzația de favorită. Iar asta vine duoă ce
PSG-ul s-a chinuit cu Atalanta, care, ce e drept, se apără exemplar, in timp ce Bayern a dat 11 goluri in doua meciuri!
Să nu uităm că Bayern a câștigat toate meciurile UCL din acest sezon.
Se anunță o nebunie de finală!