| ionutz4mai a întrebat:

Partida Hapoel Tel Aviv-Pandurii nu se va televiza?

6 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Se pare ca nu. La digi cel putin nu-l arata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Cel puţin din ce se ştie până acum, nu se va transmite, dar, poate face GSP-ul vreo surpriză la fel ca în cazul meciului Omonia Nicosia - Astra Giurgiu.

| JustOne a răspuns:

Nu o sa fie televizat meciul...

| Alex_Vlad_1998 a răspuns:

Singurele canale care ar putea transmite sunt Dolce Sport(care nu a cumparat dreptul) sau GSP TV in rest nu stiu

| MasterCalibra a răspuns:

Pana acum nu a cumparat nici o televiziune drepturile din Romania. In orice caz ma indoiesc ca nici o televiziune din Israel nu va produce meciul, asadar in cel mai rau caz il putem vedea pe net. Am sa revin cu un link la momentul oportun