| Anonimuserr a întrebat:

Pe ce program este transmis meciul de mâine din UEFA Europa League, adică Hapoel Tel Aviv - Pandurii Târgu Jiu? Întrucât nu-l găsesc în nici o grilă de programe? Sau nu este tranmis nici acest meci ca de obicei?

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Meciul dintre Hapoel Tel Aviv si Pandurii nu va fi televizat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va fi transmis.

| George1510 a răspuns:

Nu este...pacat voiam sa vad si eu meciul asta. Astra e calificata iar echipa Petrolul nu o suport. La Pandurii m-as fi uitat sad

| Pinguadi a răspuns:

Toate 3 meciurile sunt transmise pe digi sport 1. FUnda?