| ionutz4mai a întrebat:

Vreau si eu urgent un link unde pot vedea meciul hapoel-pandurii

3 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Http://meciuri-live.com/tag/live-online-pandurii-targu-jiu-hapoel-tel-aviv/

Exista si programe, prin care te poti uita online, cum ar fi sopcast.

| Bοgdαη a răspuns:

Bună!
Downloadează SopCast şi vei vedea toate programele online - live. Pentru asta trebuie instalat SopCast Toolbar.
Intri aici dupa :www.cool-tv.net
Bafta!

| Pfoaiii a răspuns:

Http://www.hd-sport-live-online.com/......rt10f.html Vezi daca merge acesta! sau http://www.hd-sport-live-online.com/ scrie jos de tot meciul tau acolo si dai clik pe el si dai link1 la flash :*