| RAY a întrebat:

Pasionati de mers pe jos pe aici? Ma refer la a merge din placere des

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt cam certată cu mersul, cu mișcarea în general laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergeam candva imi placea da mergeam, ma plimbam mult, dar nu mi-a priit soarta nu mai pot merge de ani nu ma lasa soarta sa merg nicaieri crying.

| AndreiDsc a răspuns:

Eu ies la plimbare aproape in fiecare zi.
Mare parte din zi mi-o petrec la birou lucrand la laptop asa ca incerc sa fac si miscare zilnic.
Seara mai ies si ma plimb prin oras aprox. 1-2 ore.
In ultimele saptamani am iesit pe la 22:30, ca este orasul mai liber.