| RAY a întrebat:

Pasionati de mers pe jos pe aici?

15 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

O... dar stii prea bine laughing Ca 8-ul intarzie mereu asa ca trebuie sa merg pe jos destul de mult.

| gemeni6226 a răspuns:

E foarte sanatos mersul pe jos. Iarna nu prea am chef sa ies din casa dar mi-este asigurat zilnic mersul pe jos 40 de minute caci serviciul e la 20 de minute.Mers pana acolo 20 min venit innapoi 20 min deci am zilnic 40 minute mers pe jos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt pasionata de respirat aer

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Tu mergi pe jos noaptea, cati km mergi per noapte?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

6 km

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Bravo

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Tu?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Azi 9,6 km

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fi si eu, dar in Bucuresti nu rezisti mai mult de cateva minute pe strada, daca n-ai instincte de supravietuire

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Eu,am zile când merg pe jos mai mult de 10 km.

Răspuns utilizator avertizat