| SilentRain a întrebat:

Patinele noi necesită ascuțire?

21 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Asta... depinde, teoretic nu ar trebui sa fie ascutite si difera de la caz la caz. Din cate stiu, cele noi nu sunt ascutite mereu.

Tu ar trebui sa verifici daca au acea forma de "U" (sant). Dar daca vrei sa le cumperi de pe internet si nu te poti uita la ele.

Dar daca mergi la Decathlon, cei de acolo ar trebui sa rezolve.

Numai bine!

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ascuțirea duce la viteza mai mare dar la un control mai mic, depinde greutatea, poziția si daca stii sa patinezi, nu iti versi creieri pe acolo

| Catrice a răspuns:

Testate întâi.
Cum?
Simplu!
Te ștergi pe gat cu lama și dacă trăiești după, atunci trebuie ascuțite.

| SilentRain explică (pentru Catrice):

Sadica -_-

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Decat antica si plictisitoare ca tine...

| SilentRain explică (pentru Catrice):

De la anime ti-se trage, iti spune eu...
Măcar lumea nu fuge de mine laughing

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Doar ce am terminat inca un episod cu una de își ucide prietenii...suna interesant de pus in practica zic euhee hee
Deci turcul nu s-o dus inca thinking

| SilentRain explică (pentru Catrice):

E turc intelege mai greu unele chesti, mai devreme sau mai târziu toți pleacă laughing
Mi-e milă de prietenii, dacă ai...

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

La cum se vad lucrurile....nu scapi de el nici când te măriți, ai 10 copii, ajungi la 80 ani plina de riduri și săracăhee hee
Daca mai sunt în viața vrei sa zici...

| Drimmero a răspuns (pentru Catrice):

Care prieteni?

| Catrice a răspuns (pentru Drimmero):

Aia din viața reală, nu de pe discord.

| SilentRain explică (pentru Catrice):

Aia imaginari?

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Tu mai bine mergi la turc că sunteți la același nivel oricum.

| SilentRain explică (pentru Catrice):

Meh nu e rău, mai grav e de tine sub nivel

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Deci va credeți culți in incultura voastră... interesanți subiecți am găsit.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Dacă ești începătoare nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maybe, condoleanțe mi o părut bine sa te cunosc

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Nu mor laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Ah mai ești printre noi, ce bine mancuti suflețelul ăla mumos:*

| lilmort a răspuns:

Cum vrei tu, dar nu e necesar

| CristianCristithpn a răspuns:

Nu neaparat. Ar fii o idee buna sa vezi cum mergi cu ele daca nu sunt ascutite