| BuGsstormbunny a întrebat:

Pe bicicleta mainile pe ghidon trebuie sa fie intinse sau sa fie flexate?

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sunt o multime de site-uri care te invat asta. Documenteaza-te! https://bit.ly/2UocZ1u

| siriusblack98 a răspuns:

Putin flexate

Răspuns utilizator avertizat
| MValentin a răspuns:

Depinde, daca merg pe stradă le tin mai intinse, daca merg pe teren accidentat gen drum de padure sau prin padure flexate

| Reghqen a răspuns:

Întinse.

| Silwian a răspuns:

Depinde de bicicleta!

| wolfhell123456 a răspuns:

Flexate, asta iti va asigura o pozitie comoda si nu rigida si putina aerodinamica si e clar comenzile vor fi mai usoare (ma refer la cele date ghidonului decat in pozitie rigida cu bratele intinse).