| adytza0700 a întrebat:

Pe cat credeti ca o sa termine Steaua, sunt f.curios?

5 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Sper sa termine in primele 5, trebuie sa-si revina repede daca nu liga a-2-a ii asteapta pe toti stelistii.Forza Steaua.Pace!

| catalin99grigore a răspuns:

Sper ca tot pe locul pe care ii acum 8, imi doresc sa fie exact asa clasamentul pana in 2030 1 dinamo 2 cfr cluj 3 rapid 4 panduri targu jiu 5 u cluj 6 pandurii targu jiu 7 vaslui 8 steaua etc... funda?

| Sburatorul a răspuns:

Mai jos de penultimul loc.

| Razvan4414 a răspuns:

Poi tanand cont ca are o reputatie va veni sigur alt antrenor in retur si cred ca oricum in primele 6.Pt a pastra stii si tu ewputatia de calificare in europa league...Deci intre 1-6. Funda:S:S

| andantino a răspuns:

Pe locul unu