| Aripi_Inger_1996 a întrebat:

Pe Ce Program Arata Tragerea La Sort Chamipions League? Pls cine stie.

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Tragerea la sorti a Champions League va fi pe Digi Sport 1 si Eurosport de la ora 18:45.

2 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Nu stiu de ce spun toti ca e usoara grupa stelei, mie mi se pare foarte grea. Cel putin Chelsea si Schalke. Cu Basel poate mai are ceva sanse, dar primele doua vor bate Steaua si in tur si in retur.

| LegionarulRoman a răspuns:

S-au tras.Steoaia are din nou bulan.A nimerit in cea mai usoara grupa posibila

Chelsea
Shalke
Basel
Steoaia